Nasze usługi

Na rynku jest wiele sklepów z biżuterią, dlatego nieustannie staramy się ulepszać i rozszerzać nasze usługi, aby podziękować klientom którzy obdarzyli nas zaufaniem i lojalnością.

Jesteś dla nas ważny. Zapamiętamy twoją rocznicę, a nawet będziemy wiedzieć, jakiego stylu biżuterii poszukiwała bliska Ci osoba podczas ostatniej wizyty.

Pomożemy zbudować Ci kolekcję biżuterii: możemy zaproponować kolczyki pasujące do naszyjnika kupionego w zeszłym roku.

Kiedy robisz duży krok w swoim życiu, na przykład zaręczysz się lub świętujesz narodziny dziecka, rozumiemy, jak ważne jest, aby wybrana biżuteria wpasowała się w wyjątkowy moment i towarzyszące mu emocje.

DIAMENTY x DBIJOU

MASA

W naszej ofercie znajdziesz diamenty o masie od 0.03ct do ponad 1ct.

SZLIF

W naszej ofercie znajdziesz diamenty o szlifie Good. Szlif ten dobrze odbija światło.

BARWA

W naszej ofercie znajdziesz diamenty w barwie H

CZYSTOŚĆ

Nasze Diamenty posiadają czystość SI. Brak inkluzji widocznych gołym okiem.

PRACOWNIA x DBIJOU

Od 2004 roku tworzymy piękną biżuterię, która pomaga momentom stać się niezapomnianymi.

Nasze produkty łączy piękno, ponadczasowość oraz użytkowość. Sprawimy by każdy ważna chwila Waszego życia mogła zostać upamiętniona dzięki naszej biżuterii, przez co stanie się niezapomniana i magiczna.

Dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość, doskonałe produkty, stylowe formy oraz gwarancję zadowolenia przygotowaliśmy cały wachlarz propozycji, które zachwycają pod każdym względem.

W naszej ofercie znajdziecie produkty klasyczne, nowoczesne, eleganckie, a także biżuterię cechującą połączenie różnych stylów.

Przez lata współpracowaliśmy z wieloma ekspertami w dziedzinie jubilerstwa, mistrzami złotnictwa czy gemmologami, co potwierdzają certyfikaty i uprawnienia. 

NAPISZ DO NAS